Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Engblomster 1888

Olje på mahogniplate
37x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HF Gude. Hankö 1888.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen: "Engblomster", samt påtegnet: "Herr Directeur Pihl!".

UTSTILT:

Christiania 1895, kat.nr. 271. Grev Wedels Plass Auksjoner og Fredrikstad Museums Sommerutstilling, Gamle Fredrikstad 1995, kat.nr. 27.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 360 000