Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Dietrichson, Mathilde (1837-1921)
Brevskriverske 1880

Olje på lerret
92x72
Signert og datert nede t.h.: Math. Dietrichson 1880.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 125 000