Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Collett, Frederik (1839-1914)
Bergens Katedralskole og Domkirken 1884

Olje på lerret
57x46
Signert og datert nede t.h.: F. C 84.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Dir Torp Lillehammer". Påtegnet på baksiden av rammen: "Gave til dir Torp fra Fr Collet".

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000