Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Fra Vandsjø ved Moss 1881

Olje på lerret
41x69
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Vandsjø Jørgen Sørensen 81

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering