Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Eggen, Annar(1897-1977)
Fra Paris

Olje på lerret
60x80
Signert nede t.h.: Annar Eggen
Påtegnet nede t.h.: PARIS

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden av lerretet: "Boulevard Montparnasse Paris 1949 Annar Eggen".

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000