Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap 1924

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen. 24.

UTSTILT:

Landsutstilling for bildende kunst, Trondhjem 1930. Trondhjems Kunstforening 1968, kat.nr. ?

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 140 000