Botnen, Trond(1937-2019)
Vinterlys II 1992
Olje på plate
33x41
Signert og datert oppe og nede t. v.: Botnen XCII
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
33x41
Vurdering
NOK 3 000