Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Bille, Thorben (1852-1876)
Havneparti i fjordlandskap 1875

Olje på papir, oppklebet på plate
21x38
Signert og datert nede t.v.: Th Bille. 75.

Vurdering
NOK 3 000