Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Gårdsbruk med stabbur 1891

Olje på lerret
70x60
Signert og datert nede t.h.: Jørgen Sørensen 91

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering