Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Gårdsbruk med stabbur 1891
Olje på lerret
70x60
Signert og datert nede t.h.: Jørgen Sørensen 91
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Olje på lerret
70x60
Vurdering