Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Tre mennesker

Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: A. Ekeland

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00