Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Tre mennesker

Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: A. Ekeland

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000