Ekeland, Arne(1908-1994)
Tre mennesker
Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: A. Ekeland
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: A. Ekeland
Vurdering
NOK 70 000–90 000