Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinnehode 1950
Olje på lerret
48x46
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland -50
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Olje på lerret
48x46
Vurdering