Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Kvinnehode 1950

Olje på lerret
48x46
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland -50

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering