Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Mennesker i bylandskap 1941

Olje på plate
52x50
Signert og datert nede t.v.: Ekeland 41

Skisse til fondvegg.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00