Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Mennesker i bylandskap 1941

Olje på plate
61x90
Signert og datert nede t.v.: A. Ekeland 41

Påtegnet oppe t.h.: Skisse til fondveggef 77x51.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00