Ekeland, Arne(1908-1994)
Mennesker i bylandskap 1941
Olje på plate
61x90
Signert og datert nede t.v.: A. Ekeland 41
Påtegnet oppe t.h.: Skisse til fondveggef 77x51.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Olje på plate
61x90
Vurdering