Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Ender, Axel (1853-1920)
Jente som bærer tiner

Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Axel Ender.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000 med forbehold