Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Ender, Axel(1853-1920)
Jente som bærer tiner

Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Axel Ender.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 35 000 med forbehold