Ender, Axel(1853-1920)
Jente som bærer tiner
Olje på lerret
64x45
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000 med forbehold
Olje på lerret
64x45
Vurdering