Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Ender, Axel (1853-1920)
Kvinne med sigd ved skigard

Olje på lerret
78x55
Signert nede t.h.: Axel Ender-

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 500