Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Skoglandskap med innsjø 1849

Olje på lerret
44x66
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1849.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skipsreder Kraft" og "Hans Gude Kristiania 1849". Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "Fra Nordmarka".

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000