Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Nicolaysen, Lyder Wenzel (1821-1898)
Fra Bandakvannet 1872

Olje på lerret
49x67
Signert og datert nede t.v.: L. W. Nicolaysen 1872

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Bandagsvandet".

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000