Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Nesjar, Carl (1920-2015)
Komposisjon 1986

Litografi, lysmål
46x61
Signert og datert nede t. h.: Nesjar '86

Nummerert nede t. v.: 99/120.

Vurdering
NOK 5 000