Nesjar, Carl(1920-2015)
Komposisjon 1986
Litografi, lysmål
46x61
Signert og datert nede t. h.: Nesjar '86
Nummerert nede t. v.: 99/120.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
46x61
Nummerert nede t. v.: 99/120.
Vurdering
NOK 5 000