Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Pløen, Erik (1925-2004)
Vase 1995

Keramikk
H: 32 cm
Signert og datert på undersiden: Pløen Son -95

Vurdering
NOK 3 000