Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Debré, Olivier (1920-1999)
Rauland Violette 1971

Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: OD 71

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet: O. Debré Rauland "Violette" ... 71

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1971, kat.nr. 38.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000