Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Rose, Knut (1936-2002)
Uten tittel

Olje på lerret
89x125
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1989. Brundtland 89.9 med tittel: (Uten tittel).

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000