Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1946

Olje på lerret
54x39
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -46

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 140 000