Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn 1946

Olje på lerret
54x39
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -46

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 140 000