Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1946
Olje på lerret
54x39
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -46
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
54x39
Vurdering
NOK 150 000–200 000