Bergslien, Knud(1827-1908)
Såret bjørnejeger 1867
Olje på lerret
60x79
Signert og datert nede t.h.: Knud Bergslien 1867
Vurdering
NOK 500 000–600 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Olje på lerret
60x79
Vurdering
NOK 500 000–600 000