Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Bergslien, Knud (1827-1908)
Såret bjørnejeger 1867

Olje på lerret
60x79
Signert og datert nede t.h.: Knud Bergslien 1867

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000–600 000