Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap i måneskinn 1876
Olje på lerret
37x63
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1876 Christiania
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000 med forbehold