Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap i måneskinn 1876

Olje på lerret
37x63
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1876 Christiania

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000 med forbehold