Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
68x76,5
Signert nede t.h.: Sohlberg.

Påtegnet nede t.v.: Prövetryk. Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 180 000