Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Fiskehavn 1932

Olje på lerret
69x102
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1932

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000