Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Holland, Natalie
Pike med blå hanske

Olje på lerret
90x85
Signert nede t.h.: N R Holland

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 36 000