Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Rickhard, Leonard (1945-)
Fabrikkbygning

Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: L R

Signert og datert på baksiden, på blindrammen: "Leonard Rickhard 1995, 96 og 97". Rammet inn med glass.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering