Rickhard, Leonard(1945-)
Fabrikkbygning
Olje på lerret
80x100
Signert nede t.h.: L R
Signert og datert på baksiden, på blindrammen: "Leonard Rickhard 1995, 96 og 97". Rammet inn med glass.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00