Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Pløen, Erik (1925-2004)
Vase 1994

Keramikk
H: 30 cm
Signert og datert på undersiden. Pløen Son 1994.

Vurdering
NOK 3 000