Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter, Kentaur

Fargelitografi, lysmål
75x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 63/100. Fra 1973.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 10 500