Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Widerberg, Frans (1934-2017)
Rytter, Kentaur

Fargelitografi, lysmål
75x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 63/100. Fra 1973.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500