Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Widerberg, Frans (1934-2017)
Vannvandrer

Fargelitografi, lysmål
76x65
Dobbeltsignert nede t.v. og nede t.h.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 14/20. Påtegnet med tittel nede på arket. Fra 1975.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering