Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon 1958
Fargelitografi, lysmål
55x74
Signert og datert nede t.h.: K. Appel 58
Nummerert nede t.v.: 19/50.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Fargelitografi, lysmål
55x74
Nummerert nede t.v.: 19/50.
Vurdering