Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Appel, Karel(1921-2006)
Komposisjon 1958

Fargelitografi, lysmål
55x74
Signert og datert nede t.h.: K. Appel 58

Nummerert nede t.v.: 19/50.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00