Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Appel, Karel(1921-2006)
Têtes tombées

Fargelitografi, lysmål
53x68
Signert nede t.h.: Appel

Påtegnet nede t.v.: epreuve d'essai. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 9 000