Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Gullvåg, Håkon (1959-)
Mappe Pan

Fargelitografier, 12 stk
73,5x58,5
Alle signert nede t.h.: Håkon Gullvåg

Alle nummerert nede t.v.: XVI/XXX. Mappe utgitt i forbindelse med 100 årsdagen for Knut Hamsuns Pan, med 12 originallitografier av Håkon Gullvåg, samt første kapittel av bokens tekst. Trykket i Paris og Oslo 1994.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000