Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Rose, Knut (1936-2002)
Mappe Gengangere

Fargelitografier, 15 stk
73x53
Alle signert nede t.h.: Knut Rose

Alle nummerert nede t.v.: 86/160. Faksimile av Gengangere av Henrik Ibsen, 15 utvalgte sider. 15 original-litografier i farger, signert og nummerert, 15 original-litografier sammen med teksten i svart, usignert og unummerert. Trykket på Papier chiffon Grand Vélin d'Arches. Trykket av Edouard Weiss, Paris 1988. Originalinnpakning medfølger.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering