Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Sydlandsk landskap med bekk

Olje på papir, oppklebet på plate
38x50
Signert nede t.h.: A. Askevold

Påtegnet på baksiden: Askevold, samt No 38 og 580.

Vurdering
NOK 20 000