Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Bendiksen, Kjell (1948-)
Hildring 1991

Olje på lerret
120x105
Signert og datert nede t. v.: KB -91

Vurdering

Tilslag NOK 18 000