Dobloug, Jørgen(1945-2018)
Pieta
Akryl på lerret
90x100
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Jørgen Dobloug 94. -Pieta-".
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Akryl på lerret
90x100
Vurdering