Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Dobloug, Jørgen(1945-2018)
Pieta

Akryl på lerret
90x100
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Jørgen Dobloug 94. -Pieta-".

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00