Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Dobloug, Jørgen (1945-2018)
Uten tittel

Akryl på lerret
46x38
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jørgen Dobloug 98.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering