Fjell, Kai(1907-1989)
Liggende kvinneakt
Blyant, lysmål
19x28
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Erklæring om bildets autentisitet på engelsk stemplet på baksiden og underskrevet av Jon Håvard Fjell.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00