Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinner 1985

Blyant, tusj og akvarell, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 85

Erklæring om bildets autentisitet på engelsk stemplet på baksiden og underskrevet av Jon Håvard Fjell.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering