Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Finne, Ferdinand (1910-1999)
Fisk 1960

Akvarell på papir, lysmål
42x70
Signert og datert nede t.v.: Ferdinand Finne -1960

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering