Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Janssen, Horst (1929-1995)
Jeg hilser Oslo 1980

Radering, lysmål
46x33
Signert og datert nede t.h.: HJ 80

Nummerert nede t.v.: 52/75. Påtegnet i platen med diverse tekst: Løska JJ 80 Artes Galleri Ich - Kyosel grüsse Oslo.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering