Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Janssen, Horst (1929-1995)
Mouton 1980

Radering, lysmål
47x34
Signert og datert nede t.h.: HJ 80

Nummerert nede t.v.: 50/75. Påtegnet i platen med diverse tekst: Mouton Mouton Rotschild l'Artiste tout les traits d'un moquevre n. ducreux 16 8 80 HJ dies ist so ein Frick - wie man meint, man könne den Betrachter weismachen: Ja wäre ein Problem - und man habe sich bemüht, es zu lösen, usw, u.s.w. u.s.w. so oft ziyiert+nie belohnt durch Glautwiedkeit. Dumheit will betrogen sein.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering