Janssen, Horst(1929-1995)
Ensor og jeg 1980
Radering, lysmål
45x33
Signert og datert nede t.h.: HJ 80
Nummerert nede t.v.: 52/75. Påtegnet i platen med diverse tekst: Grüsse Løska Artes Galleri Oslo. Ensor himself and me oro J myself 1980.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00