Janssen, Horst(1929-1995)
Watteau Mouton Rotschild 1980
Radering, lysmål
47x34
Signert og datert nede t.h.: HJ 80
Nummerert nede t.v.: 52/75. Påtegnet i platen med diverse tekst: 27 8 80 HJ Watteau n. Watteau Mouton Rotschild.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00