Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Skip går inn i isen
Olje på plate
15x25
Signert nede t.v.: CW Barth
Påtegnet på baksiden av platen: "Den Zieglerske Ekspedition gaar ind i Isen. Til Hr Roald Amundsen i Høyagtelse og Beundring fra CW Barth 1910".
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 5 500