Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Johnssen, Hjalmar (1852-1901)
Slørende seilskip 1898

Olje på lerret
28x45
Signert og datert nede t.v.: Hjalmar Johnssen 98.

Påtegnet med annen tittel, og datert på baksiden, på blindrammen: "Paa en slør 1898".

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering