Chagall, Marc(1887-1985)
Fargelitografi, lysmål
28x18
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 17/90.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Fargelitografi, lysmål
28x18
Nummerert nede t.v.: 17/90.
Vurdering