Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Chagall, Marc (1887-1985)

Fargelitografi, lysmål
36x29
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Nummerert nede t.v.: 31/75.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering